Jmenuji se Alexandra Slepičková a žiji v malé vesničce na pomezí Středočeského a Plzeňského kraje. K Feng Shui mne před lety přivedl článek v časopise o bydlení. Byl jen krátký, ale zaujal mne a hledala jsem další informace. Odpovědi na některé otázky jsem našla v první zakoupené knize. A pak v další a v další … Až jsem měla knih plnou poličku a rady v některých z nich si začínaly odporovat. Výsledkem byl místo hlubšího poznání spíše chaos.

Při hledání na internetu jsem objevila možnost studia v České škole Feng Shui v Praze. Bylo to právě v době, kdy se otevírala možnost přihlášení do dalšího ročníku. Tuto školu jsem následně pod vedením ing. arch. Otakary Chocholy a ing. arch. Davida Eyera absolvovala a doplnila ještě mezinárodní certifikací u Rogera Greena z New York School of Feng Shui. Studium mi přineslo celistvý pohled na učení Feng Shui, vše do sebe najednou krásně zapadalo, naučila jsem se v rámci jednotlivých technik používat příslušné výpočty i komunikovat s prostorem.

Tím začala má cesta samostatného konzultanta Feng Shui. Protože každý prostor je jiný, tak jako jsou různí lidé, kteří ho obývají, je každá konzultace pro mne vždy novým příběhem a novým dobrodružstvím, samozřejmě s využitím všech získaných znalostí a zkušeností.

Mám velkou radost, když dům nebo pracovna začne po realizaci navržených změn znovu „volně dýchat“, když energie znovu harmonicky proudí prostorem i do nejzazších koutů a přináší s sebou sílu i stabilitu pro všechny obyvatele.

Pokud Vás tyto stránky zaujaly, neváhejte mne kontaktovat, těším se na Vás.